Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
VUE Audiotechnik - al4
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Moc | Moc długorwała LF: 100W /HF:28W |
| Impedancja | 16 OHM |
| Pasmo przenoszenia | (+/-2.5dB): 90Hz-20kHz |
| Dyspersja | (HxV) 90 x10 |
| SPL Max | 119dB (peak) / 113dB (długotrwale) |
| Przetworniki | 2x 4'(kewlar, neodym), 1x1" (cewka 34mm, membrana berylowa) |
| Wymiary | 139 x 480 x 261 mm |
| Masa | netto 8,7kg / brutto 10,56 kg |
