Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Cort X300 FPU
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Nowy zaktualizowany model X300 wykorzystuje te same najwyższej jakości materiały i renomowaną jakość produkcji firmy Cort w dwóch nowych, przyciągających wzrok perłowych kolorach, które zmieniają swój odcień w zależności od kąta patrzenia. Inne aktualizacje obejmują podstrunnicę z palisandru i czarną główkę, która dobrze komponuje się z tajemniczą wibracją emitowaną przez zmieniający kolor korpus przypominający kameleona.
Specjalne tremolo FloydRose® pozwala na ekstremalne „bombardowania” i piski harmoniczne, zapewniając jednocześnie doskonałą stabilność strojenia, a przetworniki EMG® RetroActive Hot 70 zapewniają dużą moc wyjściową o klasycznym, ciepłym brzmieniu
Dane techniczne
| KONSTRUKCJA | Bol On |
| KORPUS | Lipa |
| GRYF | Twardy klon, szerokość przy główce 43mm |
| BINDING | Brak |
| PODSTRUNNICA | Palisander. 15,75" (400mm) |
| PROGI | 24 |
| SKALA | 25,5'' (648mm) |
| INKRUSTACJA | Białe kropki |
| STROIKI | Olejowe zamknięte |
| MOSTEK | Floyd Rose |
| PRZYSTAWKI | EMG® RetroActive Hot70 Set |
| ELEKTRONIKA | 1 Volume, 1 Tone, 3- pozycyjny przełącznik |
| STRUNY | D'Addario® YB EXL 120 |
| ILOŚĆ STRUN ELEKTRYCZNE | 6 |
| OSPRZĘT | Czarny |
| CORT - Elektryczne | X |
