Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Cort Sunset NY BK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Gitary serii Sunset charakteryzuje połączenie stylizacji w stylu retro z nowoczesnym charakterem brzmienia.
Charakterystycznie wycięta płytka „pickguard” nawiązuje do konstrukcji gitar z minionej epoki.
Bogate i ciepłe brzmienie oraz rezonans sprawiają że modele z tej serii idealnie sprawdzają się we wielu gatunkach muzycznych.
Instrument dedykowany dla gitarzystów na co dzień grających na gitarach elektrycznych, szukających wspaniałego brzmienia klasycznej gitary wygodnej do użycia na scenie. Gitara Sunset NY łączy zalety użytkowe gitary z pełnym korpusem z brzmieniem gitary klasycznej.
Dane techniczne
| CORT - Elektryczne | Sunset |
| Szerkość siodełka | 45㎜ (1 3/4") |
| Korpus | Komorowy Mahoń Chambered , Top Świerk |
| Gryf | Mahoń |
| Podstrunnica | Jatoba (400㎜(15.75") Radius) |
| Skala | 650㎜ (25.6") |
| Progi | 22 |
| Elektronika | Fishman® VTB Preamp, Fishman® Sonicore Pickup |
