Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Cort L710 F
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kod produktu „710F” wiele znaczy dla Corta. Zastosowano go w MR710F, jednej z naszych najpopularniejszych i odnoszących największe sukcesy gitar akustycznych, która wciąż jestpopularna, nawet po jej pierwszym wydaniu trzy dekady temu.
Mamy przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek L710F, specjalnego modelu serii Luce w mniejszym korpusie OM Cutaway, który nosi tę samą zaszczytną nazwę i specyfikacje, dzięki którym MR710F stał się bardzo popularny, w tym takie funkcje, jak lity top ze świerku Sitka oraz mahoniowy tył i boki, wyrafinowana rozeta i przedwzmacniacz Fishman® Presys.
Dane techniczne
| KONSTRUKCJA | Gryf łączony wpustowo na tzw jaskółczy ogon |
| KORPUS | Korpus OM, lity świerk Sitka, Mahoniowe boczki i tył korpusu |
| BINDING | Cream |
| ROZETA | Multiple Abalone |
| WYCIĘCIE | Venetian |
| GRYF | Mahoń. Siodełko 1 3/4" (45㎜) |
| PODSTRUNNICA | Ovangkol |
| SKALA | 25.3" (643mm) |
| INKRUSTACJA | Białe kropki |
| ELEKTRONIKA | Fishman® Presys, Fishman® Sonicore |
| STROIKI | Olejowe zamknięte |
| STRUNY | D'Addario EXP16 Light |
| ILOŚĆ STRUN AKUSTYCZNE | 6 |
| MOSTEK | Ovangkol |
| DODATKOWE | Siodełko kosciane, 1 3/4" (45㎜) |
| CORT - akustyczn/elekroakustyczne | LUCE |
