Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Cort Gold Passion Nat
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Cort Gold Passion to gitara akustyczna z najwyższej półki.
Jest pełna najwyższej jakości elementów, aby zapewnić tylko najlepsze wrażenia z gry - z łatwością może być koniem pociągowym tras koncertowych lub niezawodnym instrumentem studyjnym.
Charakteryzuje się bogatą barwą i zbalansowanym brzmieniem, które wynikają z konstrukcji wykonanej w całości z litego drewna, ze specjalnie dobranymi materiałami w celu uzyskania szerokiego zakresu częstotliwości.
To nie wszystko! Cort Zaawansowana obróbka torrefaction poprawia reakcję i trwałość topu wykonanego z litego drewna, dzięki czemu zachowuje się jak akustyk, który była grany przez dziesięciolecia.
Poza dźwiękami, podwójne połączenie szyjki i wzmocniona konstrukcja szyjki Cort zapewniają maksymalny transfer tonalny ze strun do komory, a także zapewniają solidną stabilność, która jest odporna na wilgoć i ciepło. W międzyczasie, podczas wykonywania live lub nagrywania, elektronika LR Baggs obiecuje nieskazitelną i przejrzystą reprodukcję bogatego brzmienia Passion, nie tracąc nic z charakteru ani ostrości. Wreszcie, ręcznie walcowana krawędź podstrunnicy Cort, obróbka krawędzi progów i unikalny, karbowany korpus zapewniają grywalność, która jest po prostu wysublimowana. Jeśli szukasz profesjonalnej gitary koncertowej, nie szukaj dalej.
Dane techniczne
| KONSTRUKCJA | Double-Lock Neck Joint |
| KORPUS | Modern Concert, Top Torrefied Solid Sitka Spruce,tył oraz boczki lity świerk klasy "AAA" Flamed Maple |
| BINDING | Czarny z 3-warstwową dekoracją |
| ROZETA | Abalone , ABS Multi Ring |
| WYCIĘCIE | Cutaway Bevelcut |
| GRYF | Twardy klon (wzmocniony orzechem włoskim) |
| PODSTRUNNICA | Ebony, Siodełko 1 3/4″ (44.5mm) |
| SKALA | 25.5″ (648mm) |
| INKRUSTACJA | Gold Passion Custom Inlay |
| ELEKTRONIKA | L.R. Baggs® Anthem |
| STROIKI | Deluxe Vintage Gold, Black Knob |
| STRUNY | Elixir® Phosphor Bronze Nanoweb Light 12-53 |
| ILOŚĆ STRUN AKUSTYCZNE | 6 |
| MOSTEK | Ebony |
| DODATKOWE | Case w komplecie, Lakier UV |
| CORT - akustyczn/elekroakustyczne | GOLD |
