Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Cort G260 DX SFG
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Seria G to kolejna ewolucja stylu vintage. Klasyczny kształt, podwójne wycięcie korpusu estetyczne wykonanie i ergonomia,
Doskonałe instrumenty dla wymagającego gitarzysty.Jesion jest jednym z najbardziej popularnych i szeroko stosowanych materiałów na korpusy do gitar elektrycznych i basów.
Ma lekką wagę, ale ma zaskakująco silny, zwięzły i porywający dźwięk, z naciskiem na wysokie średnie tony.
Ten charakter sprawia, że jesion bagienny jest ukochanym materiałem dla basistów, którzy chcą silnego, podstawowego brzmienia, który przebije się i będzie wyraźnie słyszalny w miksie.
Naturalne piękno drewna jest wyeksponowane i pozostawione jest w swoim naturalnym kolorze
Dane techniczne
| KONSTRUKCJA | Bolt-On |
| KORPUS | Jesion |
| GRYF | Kanadyjski twardy klon |
| BINDING | Brak |
| PODSTRUNNICA | Jatoba Radius: 240mm (9.45") |
| PROGI | Medium Jumbo (2.7mm), 22 progi |
| SKALA | 25.5” (648mm) Scale |
| INKRUSTACJA | Kropki |
| STROIKI | Olejowe zamknięte |
| MOSTEK | Tremolo jednostronne |
| PRZYSTAWKI | Voiced Tone VTS-63 & VTH-59 Pickup Sets ( H-S-S ) |
| ELEKTRONIKA | 1 Volume, 1 Tone, 5 pozycyjny przełacznik przetworników |
| STRUNY | D’addario EXL-120 Strings (009-042) |
| ILOŚĆ STRUN ELEKTRYCZNE | 6 |
| OSPRZĘT | Chrom |
| CORT - Elektryczne | G |
