Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CORT CM 150 B
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Seria CM to innowacyjne wzmacniacze charakteryzujące się funkcjonalnością, elastycznością i wygodą użytkowania ... jest pewien rodzaj dźwięku, który może być osiągnięty jedynie przez analogowy układ. Seria CM to nowa koncepcja wzmacniaczy, oferując wszechstronny dźwięk, za przystępną cenę.
Dane techniczne
| TYP KOMBA | Kombo tranzystorowe |
| MOC | 150Watt |
| ILOŚĆ KANAŁÓW | 1 kanał |
| WEJŚCIA | 1x Instrumentalne,AUX,Phones(słuchawkowe) |
| BARWA | Treble, Low Middle, High Middle ,Bass |
| REGULACJA | Gain,Master, |
| PĘTLA EFEKTÓW | FX Loop |
| GŁOŚNIKI | 12″ 6Ω |
| WYMIARY | (szer x gł x wys):440mmx440mm x 360mm |
| WAGA | 17kg |
