Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-TF1530E 8 Ohm Głośnik 15", 400W/3''
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Głośnik nisko-tonowy 15", 8 Ohm, 400 W
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 15", 381mm |
| Moc RMS | 400 W |
| Impedancja nominalna | 8 Ω lub 15 Ω |
| Typ kosza | Stal prasowana |
| Średnica cewki | 75mm (3") |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Ferrytowy |
| Pasmo przenoszenia | 40-3000Hz |
