Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-TF1525e 8 Ohm Głośnik 15", 300W/2,5''
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Głośnik nisko-tonowy 15", 8 Ohm, 300 W
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 15", 381mm |
| Moc RMS | 300 W |
| Impedancja nominalna | 8 Ω |
| Typ kosza | Stal prasowana |
| Średnica cewki | 64mm (2,5") |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Ferrytowy |
| Pasmo przenoszenia | 45-3500Hz |
