Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-TF1220 8 Ohm Głośnik 12", 150W/2''
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Głośnik nisko-tonowy 12", 8 Ohm, 150 W
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 12", 305mm |
| Moc RMS | 150 W |
| Impedancja nominalna | 8 Ω |
| Typ kosza | Stal prasowana |
| Średnica cewki | 2", 50.8mm |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Ferrytowy |
| Pasmo przenoszenia | 60-4000Hz |
