Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION- ROCKET 50 -16 Ohm
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Głośnik 12" (16 Ohm) 50 W
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 12", 305mm |
| Moc RMS | 50 W |
| Impedancja nominalna | 16 Ω |
| Typ kosza | Stal tłoczona |
| Średnica cewki | 1.5", 38.1mm |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Ceramiczny |
| Pasmo przenoszenia | 80-5000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa | 90Hz |
