Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-NTR21-5010JD-8 Ohm Głośnik 21", 1600W/5''UK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Głośnik nisko-tonowy 21", 8 Ohm, 1600 W
Cechy główne:
- 5" cewka o wysokim współczynniku cieplnym
- górne zawieszenie wielozwojowe
- podwójny resor
- inteligentny system zarządzania ciepłem
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 21", 530mm |
| Moc RMS | 1000 W |
| Impedancja nominalna | 8 Ω |
| Typ kosza | Odlew aluminiowy |
| Średnica cewki | 125mm (5") |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Neodymowy |
| Pasmo przenoszenia | 30-3000Hz |
