Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-GOLD 8 Ohm Głośnik 12"
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Następca uznanego modelu Blue Alnico. Posiada nowy rodzaj cewki umożliwiającej otrzymanie większej mocy przy zachowaniu charakteru brzmieniowego swego pierwowzoru.
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 12", 305mm |
| Moc RMS | 50 W |
| Impedancja nominalna | 8 Ω |
| Typ kosza | Stal prasowana |
| Średnica cewki | 1.75", 44mm |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Alnico |
| Pasmo przenoszenia | 75-5000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa | 75Hz |
