Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-G15V 100 FULLBACK 8 Ohm Głośnik 15"
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
100-watowy głośnik daje bez wysiłku potężny i głęboki dźwięk oraz gładkie, ekspresyjne tony.
Czyste dźwięki są ciepłe i wyraziste, dają wzmocnienie gitary bez zbędnego zabarwienia.
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 12", 305mm |
| Moc RMS | 100 W |
| Impedancja nominalna | 8 Ω |
| Typ kosza | Stal prasowana |
| Średnica cewki | 2", 50.8mm |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Ceramiczny |
| Pasmo przenoszenia | 65-4000Hz |
| Częstotliwość rezonansowa | 85Hz |
