Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-G12M GREENBACK-16 Ohm Głośnik 12"
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pierwszy model wykorzystujący magnes ceramiczny.
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 12", 305mm |
| Moc RMS | 25 W |
| Impedancja nominalna | 16 Ω |
| Typ kosza | Stal tłoczona |
| Średnica cewki | 1.75", 44.5mm |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Ferrytowy |
| Pasmo przenoszenia | 75-5000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa | 75Hz |
