Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-G12H 150 REDBACK -8 Ohm 12"
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Głośnik gitarowy 12"/150W/8 Ohm
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 12", 305mm |
| Moc RMS | 150 W |
| Impedancja nominalna | 8 Ω |
| Typ kosza | Stal prasowana |
| Średnica cewki | 2", 50.8mm |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Ceramiczny |
| Pasmo przenoszenia | 70-5000Hz |
| Częstotliwość rezonansowa | 75Hz |
