Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-FTR15-4080HDX-8 Ohm Głośnik 15", 1000W/4''T5611AWD
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Głośnik nisko-tonowy 15", 8 Ohm, 1000 W
Cechy główne:
- 4" cewka o wysokim współczynniku cieplnym
- górne zawieszenie wielozwojowe
- podwójny resor
- inteligentny system zarządzania ciepłem
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 15", 381mm |
| Moc RMS | 1000 W |
| Impedancja nominalna | 8 Ω |
| Typ kosza | Odlew aluminiowy |
| Średnica cewki | 100mm (4") |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Ferrytowy |
| Pasmo przenoszenia | 40-2500Hz |
