Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-FTR12-3070C-8 Ohm Głośnik 12", 350W/3''
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Głośnik nisko-tonowy 12", 8 Ohm, 350 W
Cechy główne:
- 3" cewka o wysokim współczynniku cieplnym
- inteligentny system zarządzania ciepłem
- wodo-odporna membrana
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 12", 305mm |
| Moc RMS | 350 W |
| Impedancja nominalna | 8 Ω |
| Typ kosza | Odlew aluminiowy |
| Średnica cewki | 75mm (3") |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Ferrytowy |
| Pasmo przenoszenia | 40-4000Hz |
