Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-CREAM 16 Ohm Głośnik 12"
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Głośnik vintage w nowej technologii.
Stworzony specjalnie, aby dać klasę Alnico do wszystkich rodzajów wzmacniaczy od 1 do 90 – watowych.
Głośnik charakteryzuje się brzmieniem ciepłym, szczegółową wyrazistością i wyjątkową muzykalnością, nawet przy niskich poziomach mocy.
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 12", 305mm |
| Moc RMS | 90 W |
| Impedancja nominalna | 16 Ω |
| Typ kosza | Stal prasowana |
| Średnica cewki | 1.75", 44.5mm |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Alnico |
| Pasmo przenoszenia | 75-5000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa | 75Hz |
