Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-BN10-200X-8 Ohm Głośnik 10", 200W/2''
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Głośnik basowy 10", 8 Ohm, 200 W
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 10", 254mm |
| Moc RMS | 200 W |
| Impedancja nominalna | 8 Ω |
| Typ kosza | Stal prasowana |
| Średnica cewki | 2", 50.8mm |
| Materiał cewki | Miedź |
| Rodzaj magnesu | Ferrytowy |
| Pasmo przenoszenia | 45-3500Hz |
