Szukaj na stronie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
CELESTION-A-TYPE 16 Ohm Głośnik 12"
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zainspirowany naszymi ulubionymi brzmieniami rodem z USA, A-Type jest innym rodzajem głośnika. Zachowano oczywiście muzyczność i 3-wymiarowy charakter, które są duszą i sercem każdego głośnika Celestion, z jednoczesnym wycofaniem pasma środkowego co odkrywa kompleksowość górnych rejestrów, z pełnym towarzystwem niskich częstotliwości.
A-Type charakteryzuje się płynną i równomierną pracą ze zwiększonym poziomem maksymalnym, co pozwala wzmacniaczowi lśnić pośród konkurencji. Gitarzyści preferujący czyste brzmienia docenią jasność artykulacji; rockmeni zachwycą się ciężkim i mocnym dołem!
Dane techniczne
| Średnica nominalna | 12", 305mm |
| Moc RMS | 50 W |
| Impedancja nominalna | 16 Ω |
| Typ kosza | Stal prasowana |
| Średnica cewki | 1.75", 44.5mm |
| Materiał cewki | drut miedziany o przekroju okrągłym |
| Rodzaj magnesu | Ferrytowy |
| Pasmo przenoszenia | 75-5000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa | 75Hz |
