Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Native Instruments MASCHINE JAM kontroler

Cena: 1 229,00 zł 1229.00
ilość szt.
Pin It

Opis

Native Instruments MASCHINE JAM kontroler.

 

STWORZONY DO JAMMOWANIA.

MASCHINE JAM, to nowoczesny instrument muzyczny, który umożliwia uchwycenie pomysłów, patternów i beatów w bardzo krótkim czasie i w intuicyjny sposób przekształca je w gotową produkcję. Twórz sekwencje i aranżacje podczas gry lub krokowo na kolorowym matrixie o wymiarze 8x8. Kreuj brzmienia i wykonuj na żywo swoje utwory w inspirujący sposób wykorzystując 8 Smart Stripów z funkcją Dual-Touch i trybem gry akordów. Wszystko to dopełnij pełną mocą dołączonego oprogramowania MASCHINE.

Oprogramowanie MASCHINE nieustannie się rozwija. Rozpocznij od stworzenia nowego projektu, przełączaj się między trackami, przywołuj instrumenty i sample nie dotykając komputera, wyłącznie poprzez MASCHINE JAM. Przekonasz się jak elastyczne i ujednolicone środowisko produkcyjne wspólnie tworzą. Niezależnie od Twojej konfiguracji MASCHINE JAM działa poprzez oprogramowanie jako plug-in wewnątrz DAW-a. Również jako zaawansowany kontroler MIDI dla popularnych platform.

 

BIBLIOTEKA.

Zawarte w zestawie oprogramowanie MASCHINE oferuje inspirującą bibliotekę oferującą 8 GB brzmień stworzoną przez słynnych twórców brzmień i artystów. Na pokładzie znajdziemy 8627 sampli, 445 pełnych drum kitów, 388 muti-samplowanych instrumentów, 403 pocięte loopy, 1200 patternów i 38 projektów oraz 5 niesamowitych drum synthów. To potężna paleta brzmień, a to nie wszystko…

Razem z zestawem MASCHINE JAM otrzymasz pełną wersję KOMPLETE 11 SELECT, czyli ponad 25 GB brzmień, 11 instrumentów i efektów pod pełną kontrolą MASCHINE JAM. KOMPLETE 11 SELECT zawiera: MASSIVE, TOR PRISM, SCARBEE MARK 1, SOLID BUS COMP, DRUMLAB, THE GENTLEMAN, VINTAGE ORGANS, MONARK, RETRO MACHINES MK2, WEST AFRICA, REPLIKA. 

 

KOMPLETNA INTEGRACJA.

MASCHINE JAM i KOMPLETE idealnie współpracują i tworzą doskonały duet produkcyjny. Graj melodie, akordy i arpeggia na klawiaturze KOMPLETE KONTROL S korzystając z brzmień, nagrywaj je na różnych pattarnach i wykorzystaj pady MASCHINE JAMA do eksperymentowania z sekwencjami. Wszystko, to przy zachowaniu idealnej synchronizacji.

 

EKSPERYMENTUJ NA ŻYWO.

Jednodotykowy dostęp do patternów umożliwia spontaniczne jammowanie i zmianę aranżacji podczas gry. Dzięki temu możesz eksperymentować z różnymi scenami i ścieżkami zarówno podczas pracy nad finalną wersją utworu lub podczas występu na żywo.

Używając tryb Keyboard możesz również odkrywać melodie i harmonie. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię skale oraz dźwięki akordów i możesz rozpocząć grę. Dodatkowo, arpeggiator przekształci proste melodie w skomplikowane przebiegi nadając im wyjątkowego charakteru.

Sekwencer krokowy jest dostępny nie tylko dla budowania rytmów, ale także dla tworzenia warstw melodii. Możesz wykorzystać potężny trym Piano Roll do programowania dźwięków bezpośrednio na padach.

 

MASCHINE TO TERAZ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI.

MASCHINE JAM doskonale współpracuje z każdym innym hardwarem MASCHINE w połączeniu oferując połączenie najlepszych rozwiązań produkcyjnych, w idealnej synchronizacji. Wgraj beat wykorzystując pady MASCHINE i zmieniaj patterny i sceny pojedynczym dotknięciem na MASCHINE JAM. Jeżeli już posiadasz, którąś wersję hardware-u MASCHINE kwalifikujesz się do oferty specjalnej i otrzymasz dwa darmowe MASCHINE EXPANSIONS.   

 

IMPORT Z iMASCHINE.

Twórz szkice swoich produkcji gdziekolwiek jesteś poprzez aplikację iMASCHINE. Sampluj, nagrywaj i aranżuj pomysły gdziekolwiek jesteś, a następnie bezproblemowo exportuj je do oprogramowania MASCHINE i finalizuj produkcję wykorzystując MASCHINE JAM.

 

 

 

 

Dane techniczne

PRODUKT Z GRUPY: MASCHINE
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl