Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

KORG VOLCA MODULAR syntezator modularny

Cena: 789,00 zł 789.00
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

KORG VOLCA MODULAR analogowy syntezator modularny

Półmodularny syntezator analogowy, który sprawia, że synteza modularna staje się bardziej dostępna i zrozumiała niż kiedykolwiek wcześniej. Tworzenie zupełnie nowych dźwięków, które nie pojawiają się wogól nas, to niekończące się marzenie, które trwa od narodzin elektronicznych instrumentów muzycznych. To marzenie ewoluowało i rozszerzało się wraz z rozwojem nowych i unikalnych urządzeń do produkcji muzyki. Popularność syntezatorów modułowych na całym świecie wywołała nowe emocje i zainteresowanie tak zwanym "stylem zachodniego wybrzeża", który znacznie odbiega od tradycyjnych norm syntezy.

Kompaktowy korpus tego syntezatora Volca modular zawiera osiem modułów i 50 punktów patch. Podczas nauki podstaw modularnego syntezatora można korzystać z popularnych funkcji syntezatora, aby kontrolować unikalny i inny klimat analogowych brzmień.

Analogowy syntezator złożony z modułów

Osiem modułów, Volca Modular składa się z niezależnych analogowych modułów syntezatora, efektów cyfrowych i sekwencera. Każdy z modułów został starannie wybrany ze względu na jego kompletność. Moduły są wewnętrznie połączone, dzięki czemu dźwięk może być wytwarzany nawet przed podłączeniem dołączonych kabli. Połączenia modułów za pomocą kabla szpilkowego mają pierwszeństwo przed połączeniami wewnętrznymi, omijając je. 

Opis modułów

  • Western Bongo - Metaliczny dźwięk perkusji wytwarzany przez modulację FM i wave folder. To podstawowy dźwięk modułu SOURCE.
  • Random Release - Czas uwalniania generatora ADH jest losowo zmieniany przez próbkę i przytrzymanie, stosując organiczny rytm sekwencji.
  • Gate Math - Bramka o innej częstotliwości jest miksowana subtraktywnie. Pokrętło UTILITY kontroluje obszar miksu, zmieniając rytm zmiany tonalnej.
  • Polyrhythmic Duo - Modulator FM jest odbierany jako dźwięk fali trójkątnej i przekazywany do bramki dolnoprzepustowej, która jest oddzielna od źródła, dwa rodzaje fraz są warstwowo polirytmiczne.
  • Generative - Generator Rise-Fall jest zaloopowany, aby utworzyć LFO, który moduluje parametry pitch i cutoff. Ponieważ prędkość samego LFO zmienia się nieregularnie, powstaje wiele tonalnych głosów.
  • Walking Bass - Fala trójkąta z obniżonym pitch-em jest odtwarzana z małą prędkością przez bramkę. Powoduje to dodanie basu do sekwencji głównej tylko raz na cztery kroki.
  • Vibrato - LFO służy do precyzyjnego modulowania wysokości fali trójkątnej, pozwalając Ci grać łagodnie brzmiące lead-y imitującą solową grę na strunach.
  • Dubstep Bass - LFO moduluje cutoff dla bramki dolnoprzepustowej, brzmiącym basem FM z wrażeniem ruchu. UTILITY i SPLIT służą do spowolnienia LFO, gdy wysokość dźwięku spada.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl