Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

KORG NTS-3 Kaoss Pad Kit - NOWOŚĆ

Cena: 699,00 zł 699.00
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

KORG NTS-3 Kaoss Pad Kit

Zbuduj swój KAOSS - Nu:Tekt NTS-3 kaoss pad to nowa, przełomowa jednostka efektów, płynnie integrująca kultowy interfejs dotykowy KAOSS XY pad i charakterystyczne efekty KAOSS w kompaktowy, ale potężny, konfigurowalny zestaw DIY. Z maksymalnie 4 efektami odtwarzanymi w tym samym czasie i rozbudowanymi opcjami edycji, NTS-3 stanowi potęgę wydajności, oferując niezrównaną wszechstronność, która wznosi Twoje występy na nowy poziom. Zaprojektowany z myślą o wydajności, NTS-3 oferuje przyjazne dla użytkownika elementy sterujące i możliwość dostosowania łączności, dzięki czemu jest to najlepsza kompaktowa jednostka FX, która zachwyci zarówno muzyków, twórców dźwięku, jak i fanów gadżetów DIY. Nu:Tekt NTS-3 kaoss pad to kolejny poziom dźwiękowej ekspresji.

Efekty zasilane przez KAOSS

Zdradzając swój kompaktowy rozmiar, pad KAOSS NTS-3 jest wyposażony w skarbnicę wbudowanych, charakterystycznych efektów KAOSS. Począwszy od podstawowych filtrów i kompresorów, po wciągające delaye, reverby i fantazyjne efekty modulacyjne, oferując paletę oryginalnych i wcześniej niezbadanych możliwości. Dzięki potężnemu silnikowi, NTS-3 umożliwia odtwarzanie pojedynczych efektów KAOSS lub płynne łączenie do 4 efektów jednocześnie, które można zapisać do wykorzystania w przyszłości. Można je dowolnie włączać i wyłączać oraz kierować w różnych konfiguracjach, aby uzyskać praktycznie nieskończone możliwości kreatywnej ekspresji i nieograniczone możliwości wykonawcze. To nie wszystko - NTS-3 otwiera drzwi do szerokich opcji edycji, umożliwiając skrupulatne dostosowywanie i dostrajanie parametrów każdego efektu do woli, z wolnością i precyzją, jakiej wymaga Twoja kreatywność.

Efekty

 • Razem: 35
 • Filter: 5
 • Modulation: 6
 • Delay: 4
 • Reverb: 5
 • Other (looper, grainshifter, vinyl break…): 5
 • Mastering: 7OSC: 3

Nieograniczona grywalność

Kaoss NTS-3 to nie tylko jednostka FX; jego unikalny interfejs nadaje nowy, świeży wymiar występom z doskonałą grywalnością w kompaktowej obudowie, którą można zabrać wszędzie. Czerpiąc inspirację ze słynnej intuicyjności, łatwości obsługi leżącej u podstaw wszystkich produktów KAOSS, NTS-3 wykorzystuje kultowy pad XY do sterowania funkcjami skoncentrowanymi na wydajności, takimi jak Mute, FX Depth i tap BPM, w połączeniu z kreatywną funkcją Latch do oddzielnego sterowania kilkoma efektami w tym samym czasie.

Niezrównana personalizacja i logueSDK

Kaoss NTS-3 oferuje nieograniczone pokładowe opcje edycji i dostosowywania, a także wykorzystuje otwarty interfejs API (Application Programming Interface) dostępny na Github, który umożliwia użytkownikom opracowywanie i tworzenie zupełnie nowych efektów za pośrednictwem dedykowanego zestawu logueSDK (Software Development Kit), co pozwala na praktycznie nieograniczone możliwości i nowe efekty dostępne dla platformy - prawdziwy przełom!

Łączność

Jako instrument FX skoncentrowany na wydajności, NTS-3 oferuje wszechstronne i elastyczne opcje łączności. Dzięki złączom Sync IN/OUT granie w synchronizacji z innymi urządzeniami jest szybkie i łatwe.

Nu:Tekt DIY fun

Zgodnie z zasadą "zrób to sam", która przyświeca każdemu produktowi Nu:Tekt, zestaw NTS-3 kaoss pad jest naprawdę bezpieczny i łatwy w montażu (*). Aby dodać trochę kreatywności do procesu montażu, dołączyliśmy odwracalne metaliczne czarne i przypominające KAOSS metaliczne czerwone panele boczne, abyś mógł jeszcze bardziej spersonalizować swój NTS-3.

(*) Nie wymaga lutowania, proces montażu zajmuje mniej niż 20 minut.

Fizyczna personalizacja i dane 3D

Dzięki swojej naturze DIY i otwartej konstrukcji, NTS-3 jest wysoce konfigurowalną jednostką FX, którą można modyfikować na kilka sposobów. Oprócz otwartego oprogramowania logueSDK, które umożliwia użytkownikom tworzenie własnych efektów, sprzęt NTS-3 można również fizycznie modyfikować pod względem kosmetycznym i funkcjonalnym. Aby pomóc Ci rozpocząć fizyczną personalizację, udostępniamy niezbędne schematy i instrukcje, dzięki którym możesz spersonalizować swój NTS-3 na wiele różnych sposobów!

Darmowy pakiet oprogramowania muzycznego

NTS-3 jest dostarczany z różnorodnym oprogramowaniem muzycznym Izotope, w tym "Ozone Elements", które pozwala nie tylko tworzyć utwory, ale także opanowywać je za pomocą sztucznej inteligencji, "Skoove", które pomoże ci poprawić umiejętności gry na klawiaturze, oprogramowanie DAW "Reason Lite", a także syntezatory programowe KORG i innych marek. Innymi słowy, w momencie, gdy dostaniesz w swoje ręce tę jednostkę FX, będziesz miał do dyspozycji szereg narzędzi, które pomogą Ci przenieść muzykę na wyższy poziom.

Specyfikacja

 • Programy: 200 programs (100 preload, 100 user programs)
 • Input/output: Headphone / AUDIO OUT (3.5 mm stereo mini jack) , AUDIO IN (3.5 mm stereo mini jack) , SYNC OUT (3.5 mm TRS mini jack, 5V output level) , SYNC IN jack (3.5 mm TRS mini jack, 20V maximum input level) , USB port (Type-C)
 • Zasilanie: wyłącznie USB
 • Pobór prądu: mniej niż 500 mA
 • Wymiary: 104 × 101 × 39 mm / 4.09”×3.98”×1.54”
 • Waga: 119 g / 4.20 oz
 • W zestawie: kabel USB , instrukcja

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl