Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

KORG NTS-2 OSC - NOWOŚĆ

2.jpg
  • nowość
Cena: 879,00 zł 879.00
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

Korg NTS-2 oscyloskop

KORG NTS-2 potężne narzędzie zoptymalizowane pod kątem różnych zadań studyjnych. Oscyloskop, narzędzie do wizualizacji sygnałów i napięć, istnieje już od wielu lat, ale jako instrument naukowy może nie wydawać się czymś, z czego muzyk może łatwo korzystać. Już nie – po raz pierwszy oscyloskop został zaprojektowany z myślą o muzykach! Interfejs NTS-2 jest prosty, przejrzysty i łatwy w użyciu, zamiast kręcić pokrętłami i próbować zrozumieć niejasne parametry, możesz spojrzeć na sygnał i zrozumieć go w ciągu kilku sekund.

KORG NTS-2 to wielofunkcyjne narzędzie dla muzyków. Oparty na 4-kanałowym oscyloskopie, który ułatwia monitorowanie i analizę sygnałów audio i napięcia sterującego. NTS-2 to oscyloskop, tuner, FFT i analizator widma, który jest dokładny, intuicyjny i niezwykle użyteczny. Używając podwójnego stereo IN, podwójnego stereo THRU/OUT i dwóch oddzielnych wyjść OUTPUT, możesz podłączyć go do swojego zestawu syntezatorowego i użyć jego podwójnych generatorów fal, aby uzyskać dodatkową parę oscylatorów lub LFO!

Główne cechy

OSCYLOSKOP 4-KANAŁOWY

  • Dzięki dwóm wejściom stereo możesz badać do czterech sygnałów jednocześnie, porównując je i nakładając na siebie. Różnorodne tryby wyświetlania pozwalają zobaczyć dane w kolorze, co stanowi ogromną przewagę nad starymi oscyloskopami. Jego interfejs użytkownika jest przejrzysty i szybki dzięki dedykowanym przyciskom menu i klikalnemu pokrętłu enkodera, a kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości 240 x 320 pikseli to przyjemność oglądania.

FFT / SPECTRUM ANALYZER

  • Aby jeszcze bardziej zagłębić się w analizę dowolnego sygnału, NTS-2 jest również wyposażony w dedykowany tryb FFT (Fast Fourier Transform) z analizatorem widma w czasie rzeczywistym. Te przydatne narzędzia zawsze były poza zasięgiem muzyków syntezatorowych, ponieważ wymagały drogiego sprzętu lub komputera w pobliżu.

DUAL WAVEFORM GENERATOR

  • Elastyczny tryb generatora fal ma 2 oscylatory z dedykowanymi wyjściami, dzięki czemu możesz przetestować swój zestaw syntezatorów lub po prostu wykazać się kreatywnością! Każdy oscylator może tworzyć różnorodne przebiegi – sinusoidalne, kwadratowe, trójkątne, piłokształtne, impulsowe i szumowe – których kształt i fazę można dostosować do wielu zastosowań.

TUNER

  • Ten wielofunkcyjny zestaw narzędzi, nie byłby kompletny bez precyzyjnego i łatwego w użyciu tunera z wieloma trybami wyświetlania!

JAK ZŁOŻYĆ? Poniższy film przeprowadzi Cię przez proces montażu NTS2

 

 

Dane techniczne

Rodzaj instrumentu Syntezatory
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl