Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

KORG NTS-1 Digital Kit MKII - NOWOŚĆ

Cena: 699,00 zł 699.00
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

KORG NTS-1 Digital Kit MKII

Zbuduj, dostosuj, połącz; świat syntezy na wyciągnięcie ręki!

Kompaktowy i niezwykle potężny Korg NTS-1 powraca z szeregiem nowych funkcji, odświeżonym interfejsem i większą liczbą opcji dostosowywania niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki nowej klawiaturze, wbudowanemu sekwencerowi, świeżym dźwiękom i rozszerzonym możliwościom MIDI, NTS-1 mkII zawiera gigantyczny zestaw funkcji w dłoni. Zasilany jeszcze mocniejszym procesorem niż jego poprzednik, NTS-1 mkII uwalnia swój pełny potencjał i wita nową falę niestandardowych treści dzięki ulepszonemu logueSDK. Ten syntezator DIY i jednostka efektów jest nie tylko potężna, ale także wszechstronna, jest niezbędnym narzędziem zarówno do studia, jak i na scenę.

Nowa klawiatura

Korg NTS-1 mkII posiada nową 18-klawiszową klawiaturę wielodotykową, która zastępuje kontroler pierwszej generacji, umożliwiając precyzyjną grę i sekwencjonowanie. Ta aktualizacja odblokowuje możliwość polifonicznego wysyłania komunikatów MIDI, otwierając drzwi do niestandardowych oscylatorów i efektów wykorzystujących parafoniczny potencjał NTS-1.

Centrum dowodzenia

Oprócz potężnego arpeggiatora, nowy sekwencer otwiera zupełnie nowy świat muzycznych możliwości. Dzięki trybom nagrywania na żywo i "steps" (z ustawieniami długości bramki i prędkości dla każdej nuty) dostępnym w połączeniu z nową klawiaturą i łatwym przełącznikiem oktaw, NTS-1 mkII zapewnia intuicyjne i płynne wrażenia podczas występów. Nowa funkcja automatycznego zapisywania przywołuje wszystkie parametry użyte podczas ostatniego występu, w tym dane sekwencera, dzięki czemu można kontynuować od miejsca, w którym się skończyło. Koniec z zapamiętywaniem ustawień pokręteł i edycji patternów! Ale to nie wszystko! NTS-1 mkII posiada wyjście MIDI OUT, dzięki czemu można używać jego wewnętrznego sekwencera do sterowania innymi urządzeniami.

Nowy, potężny silnik, brzmienia i efekty

Korg NTS-1 mkII to niezwykle potężny i elastyczny syntezator. Zachowując wszechstronne funkcje swojego poprzednika, nowe urządzenie dodaje szereg nowych dźwięków, w tym nowe typy oscylatorów i możliwości modulacji, wykorzystując sygnał Audio IN jako źródło modulacji do tworzenia dźwięków FM, AM lub RING. NTS-1 mkII jest również niezwykle wydajną i rozszerzalną jednostką FX. W mkII producent dodał wiele nowych efektów Modulation (distortion, fuzz...), Delay (tape delay, BPM synced delays...) i Reverb, a także przydatne funkcje Oscillator OFF i Filter THRU, dzięki czemu jest to wyjątkowo wszechstronny sprzęt, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w domu lub na scenie.

Rozszerzona łączność

Integracja NTS-1 mkII jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Oprócz SYNC IN/OUT i MIDI IN, znajduje się nowe wyjście MIDI OUT dla płynnego połączenia i rozszerzonych możliwości wydajności z innym sprzętem. Co więcej, większość parametrów NTS-1 mkII jest kompatybilna z MIDI CC, co zapewnia lepszą kontrolę. Jest również zasilany przez nową magistralę USB-C.

Jeszcze więcej zabawy DIY

Nowy Korg NTS-1 mkII zachowuje format zestawu DIY z oryginału i oferuje nowe opcje personalizacji dzięki odwracalnym anodyzowanym srebrnym i metalicznym czarnym panelom bocznym. I nie martw się, został zachowany ten sam współczynnik kształtu i wymiary, co jego poprzednik, co oznacza, że niestandardowe boki, stojaki i inne niestandardowe części nadal będą pasować!

Nowy i bardziej wydajny logueSDK

Zasilany przez nowy chip, NTS-1 mkII ma zwiększoną moc przetwarzania, dzięki czemu złożone efekty i oscylatory są bardziej możliwe niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowe API programistyczne jest dostępne dla programistów na Github, więcej informacji w tutaj:

https://github.com/korginc/logue-sdk

Personalizacja i dane 3D

Dzięki swojej naturze DIY i otwartej konstrukcji, NTS-1 mkII jest wysoce konfigurowalnym syntezatorem, który można modyfikować na kilka sposobów. Oprócz otwartego oprogramowania logueSDK, które pozwala użytkownikom tworzyć własne niestandardowe oscylatory i efekty, sprzęt NTS-1 mkII można również fizycznie modyfikować kosmetycznie i funkcjonalnie. Aby pomóc ci rozpocząć fizyczną personalizację, udostępniamy niezbędne schematy i instrukcje, aby spersonalizować NTS-1 mkII na wiele różnych sposobów!

Darmowy pakiet oprogramowania muzycznego

Korg NTS-1 mkII jest dostarczany z różnorodnym oprogramowaniem muzycznym Izotope, w tym "Ozone Elements", które pozwala nie tylko tworzyć utwory, ale także opanowywać je za pomocą sztucznej inteligencji, "Skoove", które pomoże ci poprawić umiejętności gry na klawiaturze, oprogramowanie DAW "Reason Lite", a także syntezatory programowe KORG i innych marek. Innymi słowy, w momencie, gdy dostaniesz w swoje ręce ten syntezator, będziesz miał do dyspozycji wiele narzędzi, które pomogą Ci przenieść muzykę na wyższy poziom.

Specyfikacja

  • Klawiatura: Multitouch keyboard
  • Sound generator system: 1 VCO, 1 Multimode filter, 1 EG, 3 LFO
  • Efekty: MOD (CHORUS, ENSEMBLE, PHASER, FLANGER, SOFT CLIP, HARD CLIP, SINE FOLD, FUZZ), REVERB, DELAY
  • Input/output: Headphone / AUDIO OUT (3.5 mm stereo mini jack) , AUDIO IN (3.5 mm stereo mini jack) , SYNC OUT (3.5 mm TRS mini jack, 3.3V output level) , SYNC IN (3.5 mm TRS mini jack, 20V maximum input level) , MIDI OUT (3.5 mm TRS mini jack) , MIDI IN (3.5 mm TRS mini jack) , USB port (Type-C)
  • Zasilanie: USB
  • Pobór mocy: mniej niż 500 mA
  • Wymiary: 129 × 78 × 39 mm /5.08”×3.07”×1.54”
  • Waga: 122 g/4.30 oz
  • W zestawie: kabel USB, instrukcja

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl