Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

KORG MINILOGUE XD MODULE polifoniczny syntezator analogowy

Cena: 2 799,00 zł 2799.00
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

KORG MINILOGUE XD MODULE

KORG MINILOGUE XD MODULE jest wyposażony w te same kontrolery, co wersja z klawiaturą. To sprawia, że jest doskonałym wyborem nie tylko jako dodatkowy moduł brzmieniowy do Twojej klawiatury czy DAW, ale również zapewnienia doskonałą konrolę, dając łatwy sposób włączenia analogowego syntezatora polifonicznego do Twojego setup-u. Jest również wyposażony w funkcję poly-chain, która pozwala połączyć go z innym modułem xd lub minilogue xd, aby obie jednostki mogły działać jako polysynth z łącznie ośmioma głosami polifonii.

Dodaj dźwięki minilogue xd do swojej konfiguracji i wykorzystaj w studiu i na scenie

Oprócz niesamowitego analogowego brzmienia i dającej radość kontroli parametrów oferowanych przez minilogue, minilogue xd dodaje nowy cyfrowy silnik brzmieniowy, wbudowany sekwencer, funkcję micro tuningu rozszerzając dzięki temu możliwości projektowania dźwięków oraz wykorzystanie instrumentu podczas gry na żywo.

Analogowy syntezator o potężnych możliwościach

Czterogłosowa polifoniczna synteza analogowa. Analogowy układ syntezatora miniloga, którego autentyczne brzmienie analogowe miało ogromny wpływ na syntezatorowy świat, został rozwinięty dla miniloga xd.

Struktura głosowa KORG MINILOGUE XD MODULE, to 2VCO + MULTI ENGINE, 1VCF, 2EG, 1VCA i 1LFO. Oprócz charakterystycznych obwodów, takich jak wave shaping w celu ukształtowania oscylatora i przełącznika sync/ring, dostępna jest również modulacja krzyżowa, ostry dwubiegunowy filtr i przełącznik drive, który zwiększa objętość i moc sygnału skierowanego wprost do filtra miniloga xd. Każdy parametr został dokładnie dostrojony w oparciu o oczekiwania muzyków I producentów od syntezatora. Zakres brzmienia mieści się w przedziale od ciepłych padów typowych dla basów analogowych do grubych i ostrych tonów typu lead, przebijających się przez każde inne brzmienie.

Oczywiście nowo utworzone brzmienia można zapisać w instrumencie. Po wyjęciu z pudełka, minilogue xd zawiera 200 presetów, a łącznie można zapisać 500 programów.

*Dodatkowy sprzęt widoczny na zdjęciach nie jest częścią zestawu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl