Kryteria wyświetlania
Kategorie
Producent

Roger Quested rozpoczął swoją karierę w Olympic Studios, w Londynie.  Na początku lat 80-tych objął zarządzanie studiem DJM, gdzie rozwijał swoją pasję w poszukiwaniu idealnego systemu  monitorowego.  Stworzony przez Pana Quested system monitorowania z miękką kopułką zapewnił wysoki poziom ciśnienia akustycznego oraz klarowność brzmienia dostępne na owe czasy jedynie w najlepszych głośniki Hi-Fi. Monitory te szybko stały się ulubionym odsłuchem wszystkich inżynierów i producentów współpracujących ze studiem.

Szybko pojawiły się oferty z innych kompleksów nagraniowych, aby zaprojektować dla nich podobny system monitorowy. Pierwszym studiem zewnętrznym, które zostało wyposażone  w kompletny system odsłuchowy Quested było Rooster Studios w Londynie. W niedługim czasie popyt wzrósł do tego stopnia, że Pan Roger zdecydował się powołać do życia Quested Monitoring Systems.

Projekt miękkiej kopułki Quested został wielokrotnie naśladowany przez różne firmy na całym świecie, jednak kopie nigdy nie doścignęły oryginału. Do dzisiaj Roger Quested tworzy nowe projekty monitorów odsłuchowych. Pozostaje w ścisłej współpracy z inżynierami, producentami i studiami nagraniowymi, jak również producentami driverów i elektroniki, aby produkować najlepsze monitory studyjne na świeci


 

Quested

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl