Cenniki Kontakt O Firmie
Korg Viscount CME Vox Gator Cases LIVID Sequenz
Cort Schecter Behringer Arturia ADK Amptweaker Fishman
BITWIG Godin Rodriguez Sadowsky Seagull Native Instruments Schoenhut
Physis Piano Art & Lutherie Dean Markley

Sercem Physis Piano jest technologia oparta na tworzeniu złożonych algorytmów matematycznych będących w stanie symulować z najwyższą wierności dynamikę zjawisk fizycznych i akustycznych, generujących dźwięk określonego instrumentu.

Physis to nie tylko fizyczny model fortepianu. Przez siedem lat trzy światowej sławy włoskie uniwersytety, oraz zespół inżynierów i muzyków z całego świata wspólnie pracowali nad stworzeniem pierwszego instrumentu w którym różne fizyczne modele będą tworzyć brzmienia instrumentów które tworzyły historię muzyki.

Dzięki nieskończonym możliwością kontroli ekspresji Physis Piano, użytkownik nie tylko kontroluje brzmienie tradycyjnego fortepianu, ale także może wprowadzać liczne modyfikacje do budowy fizycznego modelu instrumentu. Można m.in. zmieniać wielkość instrumentu, rezonans, budowę młotków, strun i wiele innych. Można zbudować własne pianino elektryczne zmieniając pozycje przetworników i wielkość tone barów. Wszystko to jest możliwe dzięki potężnej mocy obliczeniowej Physis Piano, wykonującej do 24 miliardów operacji na sekundę.

Elegancki design Physis Piano łączy typowe dla włoskich produktów piękno z ergonomią obsługi znaną z tabletów. Intuicyjny, dotykowy interfejs to ukryty pod taflą czarnego szkła ekran wysokiej rozdzielczości. Może być on dowolnie konfigurowany przez użytkownika.

Cennik w formacie PDF: Physis Piano.pdf 
 

Pianina cyfrowe
•  H1
•  ST1 Statyw z nagłośnieniem do H1/H2
•  ST2 Statyw do H1/H2
Profesjonalne kontrolery MIDI
•  K4

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

@2003-2016 MEGAMUSIC Sp. z o.o.